KONST / Litografier / Färglitografi 15652014
nr 1565 2014
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Stockholmsmotiv, af Chapman. Signerad, färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Bildmått: 57x38 cm, yttermått inklusive ram: 82x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:48:45
19/9 21:32:31
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa